Mobil.: 725 207 581, 605 171 150

Mobilní vířivky – Nafukovací vířivé vany > SuperCamaro M-051S- 21.066,-*

SuperCamaro M-051S- 21.066,-* načítám obrázek, prosím čekejte
posun vlevo
posun vpravo
SuperCamaro M-051S- 21.066,-* - virive-vany-virivky-spa-mobilni-virivky mobilní vířívka-spa Super Camaro M-051S je mobilní nafukovací vířivka-spa vyrobená z kombinace syntetické kůže a vysoce kvalitního laminovaného PVC určený pro ultra pevnost a trvanlivostmobilní nafukovací vířívka-spa Super Camaro M-051S je opravdovou ozdobou naší nabídky nafukovacích vířivých van. Její prémiový charakter dokresluje počet prodaných kusů, který každoročně narůstámobilní nafukovací vířívka-spa Super Camaro M-051S - termokrytmobilní nafukovací vířívka-spa Super Camaro M-051S - ochranný krytmobilní nafukovací vířívka-spa Super Camaro M-051S - zámekmobilní nafukovací vířívka-spa Super Camaro M-051S - vnitřní výstuhymobilní nafukovací vířívka-spa Super Camaro M-051S - integrovaná sedátka - 6x v šité ve dnu vany
Super Camaro M-051S je mobilní nafukovací vířivka-spa vyrobená z kombinace syntetické kůže a vysoce kvalitního laminovaného PVC určený pro ultra pevnost a trvanlivost. Mobilní nafukovací vířivka-spa je až pro 6 osob, které budou moc být masírovány vzduchovými tryskami.

Nafukovací vířivá vana Super Camaro M-051S má překrásný nejmodernější design. Je to vířivka s výhodou snadné údržby a jednoduché manipulace. Je navržena tak, abyste si při každém jejím použití vychutnali neocenitelný zážitek relaxace. Tato vířivá vana je vhodná nejen na zahradu nebo terasu, ale také do jakéhokoli interiéru. Mobilní vířivka je vyrobena z kombinace syntetické kůže a kvalitního laminovaného PVC, které je pevné a vysoce odolné. Jestliže hledáte vířivou vanu jen pro 6 osob, můžete si prohlédnout, které Vám zaručí obdobné potěšení z relaxace, obdobně jako tato větší varianta Super Camaro M-051S. Díky jednoduchému mechanismu Vám montáž této nafukovací mobilní vířivky potrvá zhruba 10 minut. Majoritní výhodou všech nafukovacích vířivek je jejich snadná manipulace a nízká hmotnost. Vířivku MSpa Super Camaro M-051S nenafukujete vzduchovou pumpičkou, či kompresorem. Součástí každé naší mobilní vířivky je i integrovaný nafukovací systém pro rychlé zapojení do provozu. Mobilní vířivku nejprve rozbalíte na požadovaném místě, potom zapojíte elektrické sítě. Po následném napojení na propojovací hadici se Vaše vířivka, během chvíle, nafoukne doslova před očima. Nafukovací vířivka MSpa Super Camaro M-051S má zabudovaný generátor ozonu, který Vám pomůže vodu udržet čistou a svěží bez výrazného množství vířivkové chemie.

Mobilní vířivá vana MSpa Super Camaro M-051S je opravdovou ozdobou naší nabídky nafukovacích vířivých van. Její prémiový charakter dokresluje počet prodaných kusů, který každoročně narůstá. Tuto nafukovací vířivku si oblíbila zejména náročná klientela, která upřednostnila mobilní vířivku před klasickými akrylátovými vířivými vanami. Snadná manipulace i instalace vířivky jsou silnou stránkou tohoto hydroterapeutického produktu. Díky jednoduché přenositelnosti můžete i tuto vířivku kamkoli a kdykoli přesunout, dle Vašich preferencí. Pořízením nafukovací vířivky Super Camaro M-051S si pořizujete i pevnější zdraví a děláte něco pro sebe. Díky pozitivním hydroterapeutickým vlastnostem našich mobilních vířivek budete cítit větší energii a budete mít radost z každodenního užívání. Naši klienti jsou překvapeni sílou vířivého efektu perličkové masáže, kterou tato nafukovací vířivka nabízí. Kvalitnější a hlubší spánek je jedním z hlavních benefitů, který pořízením této vířivky získáte. Tato vysoce nadstandardní nafukovací vířivka je vybavena výměníkem tepla o výkonu 1500W, což vaši vodu vyhřeje až na 42°C. Součástí balení vířivky Super Camaro M-051S je i izolační termokryt, který zabezpečí minimální tepelné ztráty z vodní hladiny, tlakový manometr, který hlídá tlak vzduchu při procesu nafukování, dále zipem vybavený ochranný kryt, termopodložka, bezpečnostní zámek na kód i dvě kartušové filtrace pro průzračnou vodu Vaší vířivé vany.

VLASTNOSTI NAFUKOVACÍ VÍŘIVKY Super Camaro M-051S
Tkaný textilní PVC ochranný kryt kolem vířivky s vrchním krytem na zip - elegantní pštrosí vzor. Vrchní kryt má ALU izolaci na spodní straně pro lepší termodynamiku. Vířivka masíruje po celém obvodu kruhu pomocí 138 trysek. Vzduchové čerpadlo s variabilní rychlostí umožňuje nastavit intenzitu masáže na tři úrovně. Nový LCD dotykový display. Integrovaný SPA generátor ozonu přímo v nafukovací vířivce. Whisper Quiet Design - tichý chod vířivky. I-beam patentovaná struktura vyztužení materiálu pomocí vzduchových komor. PTC ("Positive Thermal Coeficient") keramický ohřev vody - vyhřeje vířivku až na 42°C / 104°F(US). Extra 6 měkkých sedaček zabudovaných ve dnu vířivky. Pokročilý systém samonafukování nafoukne vířivku během několika minut bez jakékoli pumpičky či externího kompresoru. Snadné a rychlé vypuštění vany pomocí výpustného ventilu s pojistkou díky které lze namontovat vypouštěcí hadici bez úniku vody. Digitální zámek na kód pro bezpečnost. Manometr, 2x kartušový filtr, adaptér na zahradní hadici, kruhový nafukovací termokryt, inflatační hadice, termopodložka na zem, zámek na kód, integrovaná sedátka - 6x, návod k použití a instruktážní video na DVD jsou součástí balení.


Technické parametry mobilní vířívé vany - nafukovací vířivky-spa:

Specifikace mobilní vířívé vany - nafukovací vířivky-spa:
- velikost: průměr 2,04 m / Výška 0,70 m
- materiál: kombinace syntetické kůže a kvalitního laminovaného PVC
- vnější materiál: kombinace syntetické kůže a kvalitního laminovaného PVC
- materiál skořepiny: Premium PVC
- kapacita: 4 - 6 osob
- objem vody: 930 L
- počet vzduchových trysek: 138
- integrovaná desinfekce vody: ano, generátor ozonu
- napájení: 230V 50Hz
- hmotnost: 38 kg
- ohřev: 1500W
- filtr čerpadla: 60W
- výkon perličkové masáže: úroveň 1 - 300W, úroveň 2 - 500W, úroveň 3 - 720W
- cirkulační čerpadlo: 12V/60W
- čas ohřevu: 1,2-1,8°C / 1hodina
- max. teplota vody: 40°C
- výkon generátoru ozónu: 50-80 mg/hod

STANDARDNÍ VYBAVENÍ - nafukovací vířivky
- manometr
- rozkládací termoizolační pěnová podložka
- 2× kartušové filtry
- nafukovací termokryt
- číselný zámek
- instruktážní DVD
- vrchní kryt se zipem
- adaptér na zahradní hadici
- integrovaná sedátka - 6x


Ceník
Cena nafukovací a mobilní vířivky s DPH: 25.490,- Kč


Máte-li dotaz k výrobku kontaktujte nás:

Vaše jméno *  
Váš email *  
Váš telefon  
Vaše zpráva *  
Opište kód *   Security Code
* toto jsou povinné údaje