Mobil.: 725 207 581, 605 171 150

Mobilní vířivky – Nafukovací vířivé vany > Reve JB-301 - 21.479,-*

Reve JB-301 - 21.479,-* načítám obrázek, prosím čekejte
posun vlevo
posun vpravo
Reve JB-301 - 21.479,-* - virive-vany-virivky-spa-mobilni-virivky přenosná nafukovací vířivka Reve JB-301 je limitovaná edice kombinované nafukovací vířivkypřenosná mobilní vířivka Reve JB-301 - nový LCD dotykový displaynafukovací mobilní vířivá vana Reve JB-301 - tkaný textilní PVC ochranný kryt kolem vířivky s vrchním krytem na zip - luxusní Champagne gold premium vzor MSpassimanafukovací přenosná vířivá vana Reve JB-301 - vířivka masíruje po celém obvodu kruhu pomocí 118 trysek + 4x hydromasážní trysky ve dvou pozicích ve vířivcemobilní přenosná vířivka Reve JB-301 - po celém obvodu kulaté vířivky je umístěno dalších 118 vzduchových trysekmobilní nafukovací vířivá vana Reve JB-301 - PVC ochranný kryt kolem vířivky s vrchním krytem na zip
Reve JB-301 je limitovaná edice kombinované nafukovací vířivky. Představujeme žhavou novinku, která nastaví nový standard v oboru nafukovacích vířivek - MSpa Reve JB-301. Největší specialitou je kombinace funkcí Bloweru - perličkové masáže o třech stupních intenzity s Tryskovou technologií. Ano, v této mobilní vířivce si můžete dopřát masáž perličky a trysek zároveň! Jelikož se jedná o nejvyšší sérii MSpa ELITE - součástí vířivky je i zabudovaný ozonátor i zmíněná odstupňovaná intenzita perličkové masáže. Značka MSpa tento model vyvinula na základě enormní poptávky po zdvojené funkci. Hydro-Masáž tryskami s regulací zajišťují dvě pozice ve vířivce, každá s dvěma vertikálně nad sebou umístěnými tryskami. Po celém obvodu kulaté vířivky je umístěno dalších 118 vzduchových trysek. Jsme si jisti, že tato kombinovaná mobilní vířivka časem nahradí většinu prémiových modelů pro 4 osoby. Obsahuje také nový moderní vzor MSpassima, který působí velmi elegantně a dokresluje komfort vířivé vany.

VLASTNOSTI NAFUKOVACÍ VÍŘIVKY Reve JB-301
Tkaný textilní PVC ochranný kryt kolem vířivky s vrchním krytem na zip - luxusní Champagne gold premium vzor MSpassima. Vrchní kryt má ALU izolaci na spodní straně pro lepší termodynamiku. Vířivka masíruje po celém obvodu kruhu pomocí 118 trysek + 4x hydromasážní trysky ve dvou pozicích ve vířivce. Vzduchové čerpadlo s variabilní rychlostí umožňuje nastavit intenzitu masáže na tři úrovně. Nový LCD dotykový display. Integrovaný SPA generátor ozonu přímo v nafukovací vířivce. Whisper Quiet Design - tichý chod vířivky. I-beam patentovaná struktura vyztužení materiálu pomocí vzduchových komor. PTC ("Positive Thermal Coeficient") keramický ohřev vody - vyhřeje vířivku až na 42°C / 104°F(US). Extra měkké dno vířivky, ideální pro pohodlné sezení. Pokročilý systém samonafukování nafoukne vířivku během několika minut bez jakékoli pumpičky či externího kompresoru. Snadné a rychlé vypuštění vany pomocí výpustného ventilu s pojistkou, díky které lze namontovat vypouštěcí hadici bez úniku vody. Digitální zámek na kód pro bezpečnost. Manometr, 2x kartušový filtr, adaptér na zahradní hadici, kruhový nafukovací termokryt, inflatační hadice, termopodložka na zem, zámek na kód, návod k použití a instruktážní video na DVD jsou součástí balení.


Technické parametry mobilní vířívé vany - nafukovací vířivky-spa:

Specifikace mobilní vířívé vany - nafukovací vířivky-spa:
- velikost: průměr 1,80 m / Výška 0,70 m
- materiál: luxusní Champagne gold premium vzor MSpassima
- vnější materiál: Tkaný textilní PVC ochranný kryt kolem vířivky s vrchním krytem na zip
- materiál skořepiny: Premium PVC
- kapacita: 4 osoby
- objem vody: 700 L
- tlak vody HYDRO-masážních trysek: 0,5 - 0,7 bar
- počet HYDRO-masážních trysek: 4 (dvě ve dvou pozicích vířivky)
- počet vzduchových trysek: 118
- integrovaná desinfekce vody: ano, generátor ozonu
- napájení: 230V 50Hz
- hmotnost: 40kg
- ohřev: 1500W
- filtr čerpadla: 60W
- výkon perličkové masáže: úroveň 1 - 300W, úroveň 2 - 500W, úroveň 3 - 720W
- cirkulační čerpadlo: 12V/60W
- čas ohřevu: 1,2-1,8°C / 1hodina
- max. teplota vody: 40°C
- výkon generátoru ozónu: 50-80 mg/hod

STANDARDNÍ VYBAVENÍ - nafukovací vířivky
- manometr
- rozkládací termoizolační pěnová podložka
- 2× kartušové filtry
- nafukovací termokryt
- číselný zámek
- instruktážní DVD
- vrchní kryt se zipem
- adaptér na zahradní hadici
- extra měkké dno vířivky, ideální pro pohodlné sezení


Ceník
Cena nafukovací a mobilní vířivky s DPH: 25.990,- Kč


Máte-li dotaz k výrobku kontaktujte nás:

Vaše jméno *  
Váš email *  
Váš telefon  
Vaše zpráva *  
Opište kód *   Security Code
* toto jsou povinné údaje