Mobil.: 725 207 581, 605 171 150

Mobilní vířivky – Nafukovací vířivé vany > Luxury Exotic M-115S- 21.479,-*

Luxury Exotic M-115S- 21.479,-* načítám obrázek, prosím čekejte
posun vlevo
posun vpravo
Luxury Exotic M-115S- 21.479,-* - virive-vany-virivky-spa-mobilni-virivky mobilní vířívka-spa Luxury Exotic M-115S - luxusní krokodýlí vzor nafukovací vířívka-spa Exotic M-115S - kruhový nafukovací termokrytpřenosná nafukovací vířivka Luxury Exotic M-115S - integrovaná sedátka - 6xpřenosná mobilní vířivka Luxury Exotic M-115S - tkaný textilní PVC ochranný kryt kolem vířivky s vrchním krytem na zip - luxusní krokodýlí vzor
Luxusní nafukovací vířivka pro 6 osob - Luxury Exotic M-051S. Mobilní vířivka Luxury Exotic M-115S je opravdový skvost a to nejen co se týká dokonalé funkce odstupňované masáže. Design a elegance této série Vás doslova uchvátí. Elegantní zlatý lem s embosovaným logem MSpa určuje tu nejvyšší řadu mobilních vířivek. Chcete-li nafukovací vířivku, která bude nejen velmi funkční, ale i výjimečná tím, jak skvěle vypadá, pořiďte si tuto. Součástí balení vířivky je i rozkládací pěnová termopodložka, která Vám ušetří náklady na vytápění. Oproti klasické bublinkové fólii u standardních modelů má také velmi praktickou funkci při instalaci vířivé vany - dokonale překryje i nerovný hrbolatý terén. Stavební přípravu vířivky proto omezíte na naprosté minimum. Nafukovací vířivka MSpa Luxury Exotic je vybavena vestavěnou desinfekcí vody, čímž zmírníte náklady za zakoupenou bazénovou chemii. Rovněž je vybavena odstupňovanou úrovní intenzity masáže. Můžete zvolit ze třech úrovní podle libosti. Oceníte to při různých náladách a požadavcích. První stupeň intenzity je ideální pro jemný a pohodový relax. Druhý a třetí stupeň je vhodný pro intenzivnější masáž při bolestech zad nebo po náročném dni. Stejně tak se použití vířivky doporučuje při prevenci i léčbě artritidy.

VLASTNOSTI NAFUKOVACÍ VÍŘIVKY Luxury Exotic M-051S
Tkaný textilní PVC ochranný kryt kolem vířivky s vrchním krytem na zip - elegantní pštrosí vzor. Vrchní kryt má ALU izolaci na spodní straně pro lepší termodynamiku. Vířivka masíruje po celém obvodu kruhu pomocí 138 trysek. Vzduchové čerpadlo s variabilní rychlostí umožňuje nastavit intenzitu masáže na tři úrovně. Nový LCD dotykový display. Integrovaný SPA generátor ozonu přímo v nafukovací vířivce. Whisper Quiet Design - tichý chod vířivky. I-beam patentovaná struktura vyztužení materiálu pomocí vzduchových komor. PTC ("Positive Thermal Coeficient") keramický ohřev vody - vyhřeje vířivku až na 42°C / 104°F(US). Extra 6 měkkých sedaček zabudovaných ve dnu vířivky. Pokročilý systém samonafukování nafoukne vířivku během několika minut bez jakékoli pumpičky či externího kompresoru. Snadné a rychlé vypuštění vany pomocí výpustného ventilu s pojistkou díky které lze namontovat vypouštěcí hadici bez úniku vody. Digitální zámek na kód pro bezpečnost. Manometr, 2x kartušový filtr, adaptér na zahradní hadici, kruhový nafukovací termokryt, inflatační hadice, termopodložka na zem, zámek na kód, integrovaná sedátka - 6x, návod k použití a instruktážní video na DVD jsou součástí balení.


Technické parametry mobilní vířívé vany - nafukovací vířivky-spa:

Specifikace mobilní vířívé vany - nafukovací vířivky-spa:
- velikost: průměr 2,04 m / Výška 0,70 m
- materiál: tkaný textilní PVC ochranný kryt kolem vířivky s vrchním krytem na zip - luxusní krokodýlí vzor
- vnější materiál: kombinace syntetické kůže a kvalitního laminovaného PVC - luxusní krokodýlí vzor
- materiál skořepiny: Premium PVC
- kapacita: 4 - 6 osob
- objem vody: 930 L
- počet vzduchových trysek: 138
- integrovaná desinfekce vody: ano, generátor ozonu
- napájení: 230V 50Hz
- hmotnost: 41 kg
- ohřev: 1500W
- filtr čerpadla: 60W
- výkon perličkové masáže: úroveň 1 - 300W, úroveň 2 - 500W, úroveň 3 - 720W
- cirkulační čerpadlo: 12V/60W
- čas ohřevu: 1,2-1,8°C / 1hodina
- max. teplota vody: 40°C
- výkon generátoru ozónu: 50-80 mg/hod

STANDARDNÍ VYBAVENÍ - nafukovací vířivky
- manometr
- rozkládací termoizolační pěnová podložka
- 2× kartušové filtry
- nafukovací termokryt
- číselný zámek
- instruktážní DVD
- vrchní kryt se zipem
- adaptér na zahradní hadici
- integrovaná sedátka - 6x


Ceník
Cena nafukovací a mobilní vířivky s DPH: 25.990,- Kč


Máte-li dotaz k výrobku kontaktujte nás:

Vaše jméno *  
Váš email *  
Váš telefon  
Vaše zpráva *  
Opište kód *   Security Code
* toto jsou povinné údaje