Mobil.: 725 207 581, 605 171 150

Mobilní vířivky – Nafukovací vířivé vany > Camaro M-031S-16.107,-*

Camaro M-031S-16.107,-* načítám obrázek, prosím čekejte
posun vlevo
posun vpravo
Camaro M-031S-16.107,-* - virive-vany-virivky-spa-mobilni-virivky nafukovací přenosná vířavá vana-spa Camaro M-031S - krasný design velká mobilita a funkčnostnafukovací přenosná vířívka-spa Camaro M-031S - se stala jakýmsi etalonem/vysokým standardem v oboru mobilníchmobilní a přenosná vířavá vana-spa Camaro M-031S - termokrytmobilní a přenosná vířivka-spa Camaro M-031S - ochranný krytmobilní nafukovací vířívka-spa Camaro M-031S - všitá 4 sedátka na dně vanynafukovací vířivá vana-spa Camaro M-031S - vnitřní výstuhynafukovací přenosná vířivá vana-spa Camaro M-031S - zámek
Mobilní vířivky MSpa – Nafukovací vířivka CAMARO M-031S. Přenosná vířivá vana MSpa CAMARO M-031S se stala jakýmsi etalonem/vysokým standardem v oboru mobilních – nafukovacích vířivek. Díky svému nadčasovému a prémiovému designu je oblíbena již na třech světadílech a je žádána nejnáročnějšími klienty. Vířivka CAMARO M-031S Vám nabízí unikátní osobní wellness a spa centrum přímo u Vás doma. Tato vířivka má nejmodernější design, je velice elegantní s atraktivním vzhledem. Je to plně funkční vířivka s výhodou snadné údržby a manipulace. Tato mobilní vířivka je navržena tak, abyste si při každém jejím použití vychutnali neocenitelný zážitek relaxace. Nafukovací vířivka je vhodná nejen na zahradu nebo terasu, ale také přímo do jakéhokoli interiéru. Přenosná vířivka MSpa Super Camaro M-051S má zabudovaný generátor ozonu, který Vám pomůže vodu udržet čistou a svěží bez výrazného množství vířivkové chemie.

Mobilní vířivá vana MSpa CAMARO M-031S je vyrobena z kombinace syntetické kůže a kvalitního laminovaného PVC, které je pevné a vysoce odolné. Tento model nafukovací vířivé vany Camaro je určen až pro 4 osoby, které si mohou vychutnat masáž 115 vzduchovými tryskami, jež blahodárně působí na omlazení těla nebo proti každodennímu stresu. Pakliže hledáte nafukovací vířivku stejné třídy pro 6 osob, můžete zvolit totožnou, ovšem větší variantu vířivé vany, a to CAMARO M-051S. Mobilní vířivka MSpa CAMARO M-031S obsahuje veškeré náležitosti, které má mobilní vířivka mít. Je to ideální vířivka pro jakoukoli zahradu, pergolu, osobní wellnes centrum, nebo do volné místnosti menšího domku. Díky svému atraktivnímu designu mnohdy předčí i tradiční akrylátové vířivé vany. Nafukovací vířivka MSpa CAMARO M-031S Vám zajistí pevné zdraví a radost z každého dne, kdy ji budete používat. 115 vzduchových trysek vířivky s výkonným čerpadlem se postará o kvalitní hydroterapeutický zážitek, po kterém budete lépe spát a zlepší se Vaše zdravotní kondice. Naši zákazníci často říkají, že užíváním perličkové masáže se naučí kvalitněji spát, a jak je známo, spánek je alfou-omegou pevnějšího zdraví.

Tato nadstandardní nafukovací vířivka obsahuje titanový tepelný výměník s výkonem 1500W, což vaši vodu vyhřeje až na 42°C. Balení mobilní vířivky obsahuje i termický kryt, tlakový manometr, který hlídá tlak vzduchu při nafukování, ochranný kryt se zipem, termopodložku a dvojité balení kartušových filtrů pro udržení kvalitnější vody ve Vaší vířivce. Montáž této nafukovací mobilní vířivky trvá zhruba 10 minut. Výhodou všech mobilních vířivek je možnost jejich snadného přesunu, kamkoli si budete přát a kdykoli si budete přát. Mechanismus instalace vířivky je velmi intuitivní - více o samonafukování se dozvíte v přiloženém návodu. Vířivku MSpa CAMARO M-031S nemusíte nafukovat pumpičkou nebo kompresorem. Každá z našich mobilních vířivek obsahuje integrovaný nafukovací mechanismus pro rychlé zapojení do provozu. Mobilní vířivku pouze rozbalíte a zapojíte do elektrické sítě. Po propojení na inflatační hadici se Vaše vířivka nafoukne doslova před očima.

VLASTNOSTI NAFUKOVACÍ VÍŘIVKY Super Camaro M-031S
Tkaný textilní PVC ochranný kryt kolem vířivky s vrchním krytem na zip - elegantní pštrosí vzor. Vrchní kryt má ALU izolaci na spodní straně pro lepší termodynamiku. Vířivka masíruje po celém obvodu kruhu pomocí 115 trysek. Vzduchové čerpadlo s variabilní rychlostí umožňuje nastavit intenzitu masáže na tři úrovně. Nový LCD dotykový display. Integrovaný SPA generátor ozonu přímo v nafukovací vířivce. Whisper Quiet Design - tichý chod vířivky. I-beam patentovaná struktura vyztužení materiálu pomocí vzduchových komor. PTC ("Positive Thermal Coeficient") keramický ohřev vody - vyhřeje vířivku až na 42°C / 104°F(US). Extra 4 měkkých sedaček zabudovaných ve dnu vířivky. Pokročilý systém samonafukování nafoukne vířivku během několika minut bez jakékoli pumpičky či externího kompresoru. Snadné a rychlé vypuštění vany pomocí výpustného ventilu s pojistkou díky které lze namontovat vypouštěcí hadici bez úniku vody. Digitální zámek na kód pro bezpečnost. Manometr, 2x kartušový filtr, adaptér na zahradní hadici, kruhový nafukovací termokryt, inflatační hadice, termopodložka na zem, zámek na kód, integrovaná sedátka - 4x, návod k použití a instruktážní video na DVD jsou součástí balení.


Technické parametry mobilní vířívé vany - nafukovací vířivky-spa:

Specifikace mobilní vířívé vany - nafukovací vířivky-spa:
- velikost: průměr 1,80 m / Výška 0,70 m
- materiál: kombinace syntetické kůže a kvalitního laminovaného PVC
- vnější materiál: kombinace syntetické kůže a kvalitního laminovaného PVC
- materiál skořepiny: Premium PVC
- kapacita: 4 - osoby
- objem vody: 700 L
- počet vzduchových trysek: 115
- integrovaná desinfekce vody: ano, generátoru ozónu
- napájení: 230V 50Hz
- hmotnost: 30 kg
- ohřev: 1500W
- filtr čerpadla: 60W
- výkon perličkové masáže: úroveň 1 - 300W, úroveň 2 - 500W, úroveň 3 - 720W
- cirkulační čerpadlo: 12V/60W
- čas ohřevu: 1,2-1,8°C / 1hodina
- max. teplota vody: 40°C
- výkon generátoru ozónu: 50-80 mg/hod

STANDARDNÍ VYBAVENÍ - nafukovací vířivky
- manometr
- rozkládací termoizolační pěnová podložka
- 2× kartušové filtry
- nafukovací termokryt
- číselný zámek
- instruktážní DVD
- vrchní kryt se zipem
- adaptér na zahradní hadici
- integrovaná sedátka - 4x


Ceník
Cena nafukovací a mobilní vířivky s DPH: 19.490,- Kč


Máte-li dotaz k výrobku kontaktujte nás:

Vaše jméno *  
Váš email *  
Váš telefon  
Vaše zpráva *  
Opište kód *   Security Code
* toto jsou povinné údaje