Mobil.: 725 207 581, 605 171 150

Mobilní vířivky – Nafukovací vířivé vany > Birkin M-125S - 21.479,-*

Birkin M-125S - 21.479,-* načítám obrázek, prosím čekejte
posun vlevo
posun vpravo
Birkin M-125S - 21.479,-* - virive-vany-virivky-spa-mobilni-virivky mobilní vířivka Birkin M-125S - nový LCD dotykový displaynafukovací vířivka Birkin M-125S - extra 6 měkkých sedaček zabudovaných ve dnu vířivkynafukovací přenosná vířivá vana Birkin M-125S - šest sedátek v šitých ve dnu vířivkymobilní přenosná vířivá vana Birkin M-125S - vířivka masíruje po celém obvodu kruhu pomocí 138 trysekmobilní a přenosná vířivka Birkin M-125S - tkaný textilní PVC ochranný kryt kolem vířivky s vrchním krytem na zip
Birkin M-125S je nafukovací vířivá vana MSpa Birkin pro 6 osob - perličková masáž. Nafukovací vířivka MSpa Birkin M-125S je větší verzí velmi oblíbené M-123S. Má rovněž odstupňovanou intenzitu perličkové masáže, efektivní ohřev vody až na 42°C i zabudovaný generátor ozonu přímo v technologii vířivé vany. Elegantní provedení luxusního pštrosího vzoru světlé barvy doplňuje vnitřní světle stříbrná barva s perleťovým odleskem. Chcete si vířivku opravdu užít? Relaxujte v pozitivně naladěném Birkinu! Horká voda ve vířivce Vám uvolní ztuhlá záda, urychlí regeneraci po sportovním výkonu a naplní čas strávený s rodinou nebo s přáteli na Vaší zahradě. Birkin M-125S je úžasně funkční a prostorná vířivka s displejem přímo dovnitř. Pro nastavení teploty, výkonu a všeho ostatního nemusíte vylézat ven z horké vody! Součástí produktu je i samonafukovací mechanismus, který Vám vířivku sám nafoukne. Instalace trvá pár minut. Není problém jakékoli MSpa modely používat i v zimě. Rozdíl mezi ledovým vzduchem a horkou vodou si opravdu užijete. V balení najdete i DVD video-návod, jak vířivku sestavit. Jestliže byste preferovali vířivku v tmavějším odstínu, rovněž v prémiové kategorii, doporučujeme MSpa Luxury Exotic M-115S, rovněž se zabudovanou přírodní desinfekcí ozonem a s třístupňovou intenzitou masáže.

VLASTNOSTI NAFUKOVACÍ VÍŘIVKY M-125S
Tkaný textilní PVC ochranný kryt kolem vířivky s vrchním krytem na zip - elegantní pštrosí vzor. Vrchní kryt má ALU izolaci na spodní straně pro lepší termodynamiku. Vířivka masíruje po celém obvodu kruhu pomocí 138 trysek. Vzduchové čerpadlo s variabilní rychlostí umožňuje nastavit intenzitu masáže na tři úrovně. Nový LCD dotykový display. Integrovaný SPA generátor ozonu přímo v nafukovací vířivce. Whisper Quiet Design - tichý chod vířivky. I-beam patentovaná struktura vyztužení materiálu pomocí vzduchových komor. PTC ("Positive Thermal Coeficient") keramický ohřev vody - vyhřeje vířivku až na 42°C / 104°F(US). Extra 6 měkkých sedaček zabudovaných ve dnu vířivky. Pokročilý systém samonafukování nafoukne vířivku během několika minut bez jakékoli pumpičky či externího kompresoru. Snadné a rychlé vypuštění vany pomocí výpustného ventilu s pojistkou díky které lze namontovat vypouštěcí hadici bez úniku vody. Digitální zámek na kód pro bezpečnost. Manometr, 2x kartušový filtr, adaptér na zahradní hadici, kruhový nafukovací termokryt, inflatační hadice, termopodložka na zem, zámek na kód, integrovaná sedátka - 6x, návod k použití a instruktážní video na DVD jsou součástí balení.


Technické parametry mobilní vířívé vany - nafukovací vířivky-spa:

Specifikace mobilní vířívé vany - nafukovací vířivky-spa:
- velikost: průměr 2,04 m / Výška 0,70 m
- materiál: Luxusní pštrosí vzor kůže
- vnější materiál: elegantní krémový pštrosí vzor z Prémiové PVC kůže
- materiál skořepiny: Premium PVC
- kapacita: 4 - 6 osob
- objem vody: 930 L
- počet vzduchových trysek: 138
- integrovaná desinfekce vody: ano, generátor ozonu
- napájení: 230V 50Hz
- hmotnost: 41kg
- ohřev: 1500W
- filtr čerpadla: 60W
- výkon perličkové masáže: úroveň 1 - 300W, úroveň 2 - 500W, úroveň 3 - 720W
- cirkulační čerpadlo: 12V/60W
- čas ohřevu: 1,2-1,8°C / 1hodina
- max. teplota vody: 40°C
- výkon generátoru ozónu: 50-80 mg/hod

STANDARDNÍ VYBAVENÍ - nafukovací vířivky
- manometr
- rozkládací termoizolační pěnová podložka
- 2× kartušové filtry
- nafukovací termokryt
- číselný zámek
- instruktážní DVD
- vrchní kryt se zipem
- adaptér na zahradní hadici
- integrovaná sedátka - 6x


Ceník
Cena nafukovací a mobilní vířivky s DPH: 25.990,- Kč


Máte-li dotaz k výrobku kontaktujte nás:

Vaše jméno *  
Váš email *  
Váš telefon  
Vaše zpráva *  
Opište kód *   Security Code
* toto jsou povinné údaje