Mobil.: 725 207 581, 605 171 150

O nás

1. Vířivé vany-spa od předních světových výrobců
2. Mobilní nafukovací vířivky pro snadný přenos
3. Vsaďte na spolehlivost a účelovost
4. Moderní design

Je pro Vás kvalita tím nejdůležitějším parametrem při výběru vířivých van-spa ? V tom případě se Vám bude určitě zamlouvat interiérové vybavení a relaxační doplňky, o němž bude řeč na následujících řádcích. Představíme Vám výrobky relaxačních doplňku (vířivé vany-spa a infrasauny) od předních světových výrobců !


Pro dokonalý odpočinek a relaxaci Vám představujeme Vířivé vany-spa, které jsou určené jak pro domácí tak i pro venkovní použití (zahrady, terasy, jachty atd.). Vířivé vany-spa si můžete zvolit dle Vašeho uvážení, například zda jí bude využívat jedna či více osob. Vířivá vana-spa může mít například dva lehy a tři sedy nebo pouze sedy. Doporučujeme navštívit jednotlivé odkazy vířivých van-spa, kde jsou různé druhy polohy. Pro náročné zákazníky doporučujeme navštívit odkaz vířivé vany-spa Deluxe, kde jsou Vířivé vany-spa vybavené televizí nebo rádiem. Zákazníci, kteří by si i rádi zaplavali, například v obývacím pokoji, určitě uspokojíme vířivými vanami-spa Swim-spa, které jsou vybaveny nastavitelným protiproudem.

Mobilní vířivky-spa jsou určené pro zákazníky, kteří ocení její snadné přemisťování. Například z interiéru, kde plnila funkci spojenou s relaxací v zimním období, na terasu či zahradu v horkých letních dnech. Mobilními vířivkami-spa si můžete obohatit Váš interiér nebo exteriér.

Další příjemnou věcí pro relaxaci a co víc pro imunitu jsou sauny, které u nás nabízíme jako Infrasauny. Infrasauny rovněž nabízíme jak pro jednu osobu tak například pro čtyři osoby. Infrasauny mohou být doplněny například rádiem.

!!! PRO PŘEDVEDENÍ VÍŘIVEK, INFRASAUN A DALŠÍHO ZBOŽÍ JE NUTNÁ DOMLUVA S OBCHODNÍM ZÁSTUPCEM PŘEDEM – SNAŽÍME SE O INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP K ZÁKAZNÍKŮM !!!